Poduszka elektryczna Caldo Piu z kołnierzem - 3 stopnie regulacji

pilot regulacji temperatury
3 stopnie regulacji temperatury
wygodna poszewka
elastyczny termofor

 

Poduszka elektryczna MEDEL Caldo Piu z kołnierzem to wyjątkowy komfort dla Ciebie i twoich bliskich. Jest mniejsza niż koc elektryczny, ale bardziej skuteczna. Niezwykle przyjemna. Wyposażona jest w elastyczny termofor i komfortową podszewkę . Dzięki temu zapewnia Ci  wygodę użytkowania. Polecana szczególnie do stosowania na: plecach, ramionach, łydkach, bokach, barkach, udach, kolanach.

Elegancka i przyjemna w dotyku poszewka zapewni maksimum komfortu i zadowolenia. Wyposażona jest w pilota posiadającego regulację 3 ustawień temperatury.po ustawieniu włącznika na odpowiednim poziomie wybrana pozycja podświetli się.

Poziomy temperatury (tolerancja +/- 5 st. C):
0 - wyłączona
1 - minimalny stopień ciepła (ok. 35 st. C)
2 -średni stopień ciepła (ok. 45 st. C)
3 - maksymalny stopień ciepły (ok. 55 st. C)

Po 90 minutach, dbając o bezpieczeństwo użytkownika, poduszka automatycznie wyłączy się. W celu ponownego włączenia należy wyzerować suwak na około 6 sek. i  przesunąć go na żądaną pozycję temperatury. Produkt ten zapewnia możliwe najwyższe bezpieczeństwo użytkowania. Poduszka jest elastyczna i wygodna o dużej powierzchni grzewczej, a ciepło rozprowadzane jest równomiernie, dzięki czemu terapia cieplna jest wysoce skuteczna. Poduszka
elektryczna jest bardziej poręczna niż koc elektryczny.

UWAGA! Użycie poduszki elektrycznej Caldo Piu  w przypadku osób z rozrusznikiem serca należy konsultować z lekarzem. Należy uważać na zalanie poduszki lub kabla zasilającego wodą i zapobiegać ich zawilgoceniu.
Dane techniczne:

wymiary:
3 ustawienia poziomów temperatury
zasilanie: 220-240 V, ~50 Hz
długość przewodu: całkowita 2,65m, do pilota 2 metry
maksymalny pobór mocy: 100 W
certyfikat CE
temperatura przechowywania: -25 - 70 st. C
wilgotność przechowywania: 10 - 95 %
temperatura użytkowania: 15 - 40 st. C
wilgotność użytkowania: 10 - 70 %
ciśnienie atmosferyczne: 700 - 1060 hPa
2 lata gwarancji