Dofinansowanie na zakup Łóżka rehabilitacyjnego można otrzymać z PFRON (PCPR, MOPS)

Programy, które umożliwiają otrzymanie staranie się o dofinansowanie w wysokości do 80% wartości sprzętu (likwidacje barier technicznych) lub (na sprzęt rehabilitacyjny) do 60% łóżka rehabilitacyjnego. Wysokość dofinansowań indywidualnie ustala PCPR, MOPS.

 

Używane łóżko rehabilitacyjne 4-funkcyjne elektryczne sterowane przy pomocy pilota.

Jest to jedno z najbardziej rozbudowanych łóżek rehabilitacyjnych, medycznych 4-funkcyjnych. W komplecie wysięgnik (trójkąt) i regulowane barierki drewnopodobne zabezpieczające pacjenta przed upadkiem.

 Możliwość wypożyczenia lub zakupu... Kontakt 510 445 760

Używane łóżko rehabilitacyjne elektryczne z drewnianymi barierkami w kolorze. Łóżko 3-funkcyjne. Zostało zaprojektowane z myślą by ułatwic opiekę osób niepełnosprawnych, starszych wymagających długoterminowej opieki.

WYPOŻYCZENIE ŁÓŻKA REHABILITACYJNEGO

MOŻLIWOŚĆ WYPOŻYCZENIA MATERACA Z POKROWCEM NIEPRZEMAKALNYM.

Kontakt 510445760

 

Używane lub nowe łóżko rehabilitacyjne dla chorego elektryczne AKS z drewnianymi barierkami. Łóżko posiada elektrycznie podnoszony zagłówek, podnoszone jest w górę i dół, nogi podnoszone recznie.

 

Zakup lub wypożyczenie kontakt 510 445 760

 

 

Konstrukcja łóżka wykonana z kształtowników stalowych,pokryta lakierem proszkowym odpornym na uszkodzenia mechaniczne. Szczyty wykonane z rur stalowych pomalowane lakierem proszkowym lub pokryte powłoką niklowo-chromową.

CENA od: 1399 zł

Łóżko pielęgnacyjne z elektryczną regulacją. Obudowa wykonana z drewna bukowego, nadaje dyskretny wygląd. Powierzchnia leża 3- lub 4-częściowaz uchwytem podtrzymującym materac. Niewątpliwym atutem łóżka Etude Medley jest możliwość ustawienia go w pozycji niskiej (regulacja wysokości leża 33-73 cm) lub wysokiej (regulacja wysokości leża 40-80 cm).

CENA od: 2999 zł