Używany sprzęt, który oferuje nasza firma jest w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Sprzęt jest w pełni sprawny i przygotowany do dalszego użytkowania.

Udzielamy gwarancji od 6-12 miesięcy w zależności od sprzętu.

Ceny o 70% niższe niż nowego sprzętu

Jeśli masz pytania lub nie znalazłeś sprzętu który Cię interesuje, skontaktuj się z nami! POMOŻEMY!!!

 

Używany Schodołaz gąsienicowy dla osób niepełnosprawnych urządzenie znacznie ułatwiające transport wózków inwalidzkich po schodach. Schodołaz doskonale sprawdza się do wszelkich instytucji, oraz prywatnego użytku.

 

 

Używany Schodołaz kroczący s25 i s27 likwidacja barier architektonicznych (schodów)

Schodołaz kroczący niemieckiej firmy ALBER. jest przeznaczony do sprowadzania osoby niepełnosprawnej na wózku lub na krzesełku po schodach. Nie wymaga modyfikacji schodów w miejscach, gdzie jest mała powierzchnia. Sprawdza się zarówno w obiektach użyteczności publicznej jak i w domach prywatnych.

 

Schodołaz - służy do pokonywania barier architektonicznych - schodów. Jest przeznaczony  do transportu po schodach osób niepełnosprawnych, starszych, które poruszają się na wózkach inwalidzkich ręcznych.

 

Przykładowe ŁÓŻKO REHABILITACYJNE z regulacją segmentów przy pomocy siłowników elektrycznych sterowanych pilotem przewodowym, regulacja wysokości leża następuje przy pomocy siłownika elektrycznego sterowanego pilotem przewodowym, obudowa łóżka z drewna, indywidualna blokada jazdy i obrotu czterech kół jezdnych, dzielona rama łóżka pozwala na transport i przechowywanie, łatwy montaż.

WYPOŻYCZENIE z MATERACEM: 110zł/mies.

WYPOŻYCZENIE: 90 zł/mies.

podnosnik dla osob niepelnosprawnychPodnośnik dla osób niepełnosprawnych

dźwig transportowo - łazienkowy elektryczny

Uniwersalny podnośnik pacjenta do podnoszenia, transportu i opuszczania pacjentów.
Ich podstawową zaletą jest kompaktowa konstrukcja umożliwiająca przechowywanie podnośnika po złożeniu nawet pod łóżkiem, jest to również duże ułatwienie podczas ich przewożenia samochodem.

tel.: 510445760
CENA od: 1,700 zł - 1,999

WYPOŻYCZENIE: 90 zł/mies.

 Przykładowy podnośnik elektryczny z funkcą pionizacji

Właściwości techniczne i mechaniczne tego podnośnika są takie same jak w przypadku podnośnika art. 10.77C.
Podnośnik ten posiada dodatkowe funkcje, różniące go od pozostałych modeli: kolumna podnośnika o regulowanej wysokości, regulowane płyty pod stopy, regulowane uchwyty podtrzymujące kolana

Używany podnośnik wannowy dźwig do wanny.

Stabilna konstrukcja podnośnika z wysokim odchylanym oparciem, siłownik napędowy o dużej mocy, nie wymagający konserwacji.