wielki efekt w małym wydaniu...
miniaturowe wymiary
możliwość zasilania  z gniazdka samochodowego (opcja)
najnowsza technologia Soft Touch
wysoka wydajność
75% aktywnych cząsteczek wdychane w ciągu 3 pierwszych minut
cichy
3 lata gwarancji

 

PRZYKŁADY ZASTOSOWANIA INHALATORA PRZENOŚNEGO

Górne drogi oddechowe: przewlekły nieżyt nosa i gardła, przewlekłe, nieswoiste stany zapalne nosa, gardła i krtani, alergiczny nieżyt nosa, nawracające i przewlekłe stany zapalne zatok przynosowych, nieżyt krtani oraz stany wyczerpania głosowego...
Płuca i oskrzela: przewlekłe i nawracające zapalenia oskrzeli, astma oskrzelowa, stany po zapaleniach płuc...
Leki: Budesonid, Pulmicort, Flixotide, Berodual, Miflonide, sól fizjologiczna...
Pacjent: niemowlęta, dzieci, dorośli, senior, aktywni i podróżujący

MAŁY I SILNY INHALATOR KOMPRESOROWY

Inhalator pneumatyczny tłokowy MEDEL Clenny 3 Chiesi jest jednym z najmniejszych na rynku urządzeń do inhalacji  z bardzo silnym mikrokompresorem. Jest to unowocześniony model inhalatora MEDEL E-Neb. Jest inhalatorem najnowszej generacji, wyznacza nowe trendy w nebulizacji. Zapewnia niespotykane dotąd parametry inhalacji. Dla zapewnienia optymalizacji użycia inhalatora powinien on pracować w systemie 20 na 40 (tzn. 20 min. pracy na 40 min. odpoczynku). Jako jedyny na rynku zasilany jest bateriami jonowymi zapewniającą aż godzinną pracę bez ładowania!

Inhalator MEDEL Clenny 3 Chiesi posiada bardzo silny, miniaturowy kompresor, który pozwala na szybkie i efektywne inhalacje w komfortowych warunkach. Jest bardzo cichy i elegancki. Jego obudowa z tworzywa najnowszej technologii Soft Touch jest delikatna w dotyku, a dodatkowo wytłumia dźwięk wydawany przez inhalator. Sprawia, że jego dźwięk jest przyjemniejszy dla ucha i mniej drażniący. Szczególnie polecany dla wymagających użytkowników.

INHALATOR DO STOSOWANIA W KAŻDYCH WARUNKACH
Jest to wszechstronny model do stosowania w domu, szkole, pracy lub w podróży. Dzięki opcjonalnym bateriom lub wtyczce do gniazdka samochodowego może pracować w każdych warunkach. Nebulizator posiada specjalną, ruchomą podstawę, która pozwala na obracanie w poziomie i pionie.

Zestaw zawiera: kompresor Clenny 3 Chiesi, przewód powietrzny, nebulizator z dyszą rozpylającą, dodatkową dyszę rozpylającą do nebulizatora, zasilacz sieciowy, 5 zapasowych filtrów, 2 ustniki, 1 końcówka do nosa, 1 maska dla dorosłych, 1 maska dla dzieci.

UWAGA!  Nebulizator składa się z przezroczystego pojemnika na lek i niebieskiego stożka przewodzącego (rozpylacza). Części nebulizatora NIE są sprzedawane osobno.

Dane techniczne:
zasilanie: 12V/1A
rozmiar cząsteczek: MMAD 2,1 mikro m
waga:  315 g
rozmiar: bez akumulatora 90 x 105 x 40
szybkość inhalacji: 0,35 ml/min (NaCl 0,9%)
pojemność nebulizatora: 6 ml (MAX)
poziom głośności: 52 dB
moc pobierana: ok. 20 W
temperatura przechowywania: -25-70 st. C
temperatura pracy: 10-40 st. C