Inhalator FLAEM NUOVA Magic Care Ghibli
To ekonomiczny inhalator pneumatyczno tłokowy renomowanej włoskiej firmy FLAEM NUOVA S.p.A. zaprojektowany z myślą o dostarczeniu wysokiej jakości inhalatora w przystępnej cenie do użytku domowego.
      praca ciągła
      wytrzymały kompresor
      optymalny rozkład cząsteczek dla większości zastosowań
      wysoka jakość w ekonomicznej cenie
      lekki

 

Przykłady zastosowania inhalatora Flaem Nuova Ghibli

Inhalator MAGIC CARE Ghibli może być stosowany przy wszelkiego rodzaju inhalacjach, przy nebulizacji soli fizjologicznej i najpopularniejszych leków przy leczeniu przeziębień i astmy
Górne drogi oddechowe: przewlekły nieżyt nosa i gardła, przewlekłe, nieswoiste stany zapalne nosa, gardła i krtani, alergiczny nieżyt nosa, nawracające i przewlekłe stany zapalne zatok przynosowych, nieżyt krtani oraz stany wyczerpania głosowego...
Płuca i oskrzela: przewlekłe i nawracające zapalenia oskrzeli, astma oskrzelowa, stany po zapaleniach płuc ...
Leki: Budesonid, Pulmicort, Flixotide, Berodual, Miflonide, sól fizjologiczna...
Pacjent: dzieci, dorośli, senior, podeszły wiek

Wysokie możliwośći nebulizatora i skuteczna nebulizacja
Inhalator MAGIC CARE Ghibli wyposażony jest w silny i sprawdzony kompresor, który wytwarza optymalne ciśnienie tworzące w połączeniu z wysokiej jakości nebulizatorem RF6 basic odpowiednią mgiełkę do większości zastosowań. Ponad 60% cząstek jest o wielkości mniejszej niż 5 mikro metrów, a średnia MMAD wynosi 3,8 mikro metra przy zamkniętym nebulizatorze. Inhalator wyposażony jest we wszelkie niezbędne akcesoria w tym maskę dla dzieci, maskę dla dorosłych, ustnik, końcówkę do nosa oraz wysokiej jakości nebulizator o konstrukcji niewylewającej się (może być używany w dowolnej pozycji) a także worek na akcesoria. 
Bardzo szybkie i przyjemne inhalacje
Dzięki wysokiej prędkości nebulizacji wynoszącej około 0,32 ml/min w trybie szybkim inhalacje są nie tylko efektywne ale zajmują także zdecydowanie mniej czasu niż w przypadku większości podobnych modeli dostępnych na polskim rynku. Duża pojemność maksymalna nowoczesnego nebulizatora (8 ml) pozwala na podawanie dowolnych leków. Dodatkowo dzięki niskiej wadze całego zestawu oraz wygodnej rączce z powodzeniem może być używany w różnych miejscach.

Serwis i eksploatacja inhalatora
Wysokowydajne filtry starczają na bardzo długi okres użytkowania (setki godzin). Dzięki tanim i szeroko dostępnym akcesoriom linia inhalatorów MAGIC CARE jest bardzo atrakcyjna dla wszystkich tych, którzy cenią wysoką jakość w połączeniu z przystępną ceną zakupu i długoletniej eksploatacji.

UWAGA!  Nebulizator składa się z przezroczystego pojemnika na lek i niebieskiego stożka przewodzącego (rozpylacza). Części nebulizatora NIE są sprzedawane osobno. 

DANE TECHNICZNE
MMAD (tryb standardowy): 3.8 mikro m
MMAD (tryb szybki): 4,0 mikro m
Ilość wdychanych cząsteczek < 5 mikro m (FPF): tryb standardowy - 62 %, tryb szybki - 63 %
temperatura min.: 10 st.C, max. 40 st.C
wilgotność powietrza:  min 10%, max. 95%
temperatura min.: - 25 st.C, max. 70 st.C
ciśnienie atmosferyczne pracy/przechowywania: min. 690 hPa; max. 1060 hPa
Ciśnienie maks.: 1.5 bar
Wydajność kompresora: 9 l/min
Wymiary: 16x20x12 cm
Waga: 1.5 kg
Głośność: 57 dB (A)
Praca ciągła
Pojemność nebulizatora: minimalna - 2 ml, maksymalna - 8 ml
Maksymalna ilość dostarczonego roztworu: tryb standardowy: 0,25 ml/min, tryb szybki: 0,32 ml/min.
Ciśnienie robocze (z nebulizatorem): 0,65 bar
Gwarancja: 2 lata
Wyposażenie: inhalator, nebulizator RF6 basic2, maska dla dorosłych, maska dla dzieci,  ustnik, końcówka do nosa, przewód powietrzny 1 m, instrukcja obsługi po polsku i gwarancja
Napięcie: 230V -50Hz 130VA
Bezpiecznik: T2.5A - 250V
Zgodność z normami: Dyrektywa 93/42 EEC, (EN 60 601-1/-A2), CE 0051
moc pobierana: ok. 60 W