Rozgrzewacz termiczny przeznaczony do ogrzewania różnych obszarów ludzkiego ciała i wszelkich przedmiotów, które wymagają ogrzania. Jednak oprócz zastosowań rehabilitacyjnych wykorzystany może być do setek innych czynności. Doskonale zda egzamin jako wyposażenie turysty, jak i dla sportowca. Ogrzewacz z powodzeniem zastępuje również tradycyjne termofory.


Dzięki temu szybko rozgrzejesz bolące mięśnie czy stawy. Jeśli tylko potrzebujesz silnego źródła ciepła, dostępnego w każdym miejscu, o każdej porze i NATYCHMIAST.
Po kilkukrotnym zgięciu paliczka (aktywatora) umieszczonego w płynnej substancji wypełniającej ogrzewacz, w przeciągu paru sekund następuje proces jej krystalizacji. Jej wynikiem jest rozgrzanie ogrzewacza do temperatury ok. 54°C. Temperatura ta utrzymuje się 20-60 min.
Reakcja krystalizacji jest w pełni odwracalna poprzez zwykłe wygotowanie ogrzewacza.
Należy gotować go w wodzie ok. 6-10 min. - do całkowitego rozpuszczenia kryształów soli. Czynność tą możemy wykonać po ostygnięciu kompresu, przed ponownym użyciem lub w dowolnej wygodnej dla nas chwili.

- Poprawisz swoje zdrowie, usuniesz ból i zmęczenie
- Bardzo szybko zrelaksujesz się, rozluźnisz, usuniesz napięcie oraz stres

Ogrzewacz to rozgrzewający, kojący, cieplny okład. Stosują go gabinety kosmetyczne i ośrodki SPA. Tak, więc i Ty możesz teraz mieć dokładnie tak samo. Po prostu odnowa biologiczna, lecz u Ciebie... w domu.

Kompres wykonany jest z folii  wypełnionej nietoksycznym roztworem soli.
Sól w wyniku krystalizacji wydziela łagodne i bezpieczne ciepło.