Taboret do prysznica, stołeczek pod prysznic Bochnia

Taboret do kabiny prysznicowej dla niepełnosprawnych

Taboret do prysznica polecany jest osobom z różnymi rodzajami niepełnosprawności ruchowej, dla których kąpiel pod prysznicem jest niemożliwa z powodu obniżonej sprawności fizycznej.

Taboret prysznicowy jest stabilny i gwarantuje komfort podczas brania prysznica.

Taboret do prysznica został zaprojektowany, tak aby ułatwić codzienną higienę osobom niepełnosprawnym.

 
Taboret pod prysznic – dane techniczne:

  • Wysokość min.: 35,0 cm,
  • Wysokość max.: 45,0 cm,
  • Szerokość: 51,0 cm,
  • Głębokość: 31,0 cm,
  • Waga: 2,0 kg,
  • Maksymalne obciążenie: 100,0 kg.

 

Taboret do prysznica dla niepelnosprawnych

Produkt posiada bardzo wiele zalet i jedną z nich jest opcja regulacji wysokości, co pozwala na szybkie uregulowanie wysokości stołka do prysznica pod prysznic do potrzeb chorych.

Taboret prysznicowy jest zaprojektowany został z tworzywa sztucznego oraz aluminium odpornego na uszkodzenia i rdzę. Stołek doskonale sprawdza się w kabinie prysznicowej, ponieważ posiada niewielkie wymiary.

Stołeczek do prysznica, taboret prysznicowy Bochnia

 

Taboret pod prysznic – nóżki antypoślizgowe

Na zakończeniach nóżek zainstalowano antypoślizgowe nasadki, które zwiększają bezpieczeństwo. Krzesełko pod prysznic ma otwory, które ułatwiają odpływ wody.

Kolejnym atutem jest jego niewielka waga, dzięki czemu bez problemu można go umieścić w kabinie prysznicowej.

 

Funkcjonalność stołeczka do prysznica

Seniorzy i osoby niepełnosprawne bardzo często zmagają się z trudnością korzystania z kabiny prysznicowej, dlatego warto pomyśleć, aby zaopatrzyć taką osobę w produkt, dzięki któremu kąpiel pod prysznicem będzie przyjemnością, a nie ogromnym trudem. Taborety pod prysznic, to doskonale rozwiązanie, choćby z tego powodu, że w każdej chwili możemy wyjąć z kabiny prysznicowej i nie przeszkadza osobom pełnosprawnym w korzystaniu z tej samej kabiny prysznicowej.

 

Korzyści Wynikające z Korzystania z Taboretu do Prysznica

  1. Bezpieczeństwo: Najważniejszą korzyścią korzystania z taboretu do prysznica jest poprawa bezpieczeństwa. Użytkownik może siedzieć wygodnie i pewnie, unikając ryzyka upadku na śliskiej powierzchni prysznica.

  2. Komfort: Taboret do prysznica zapewnia komfort podczas mycia ciała. Osoba może skorzystać z prysznica, siedząc wygodnie, co sprawia, że kąpiel jest bardziej relaksująca.

  3. Niezależność: Dla osób z ograniczoną mobilnością taboret do prysznica umożliwia zachowanie niezależności w codziennych czynnościach higienicznych. To wpływa pozytywnie na poczucie własnej wartości i samodzielność.

  4. Regulowana Wysokość: Wiele modeli taboretów do prysznica oferuje regulację wysokości, co pozwala dostosować urządzenie do indywidualnych potrzeb użytkownika.

 

Taboret do Prysznica w Codziennym Życiu

Taboret do prysznica to nie tylko urządzenie, które poprawia jakość życia osób niepełnosprawnych, ale także ułatwia życie ich opiekunom i rodzinom. Dzięki niemu kąpiel staje się bezpieczna i komfortowa, a użytkownicy mogą cieszyć się większą niezależnością.