Wózek inwalidzki elektryczny Antar dla niepełnosprawnych składany, lekki

Wózek Antar należy do najlżejszych na polskim rynku, charakteryzuje się nowoczesną konstrukcją, posiada bardzo dobre parametry techniczne Które sprawiają że jest to ciekawą pozycją dla osób niepełnosprawnych i seniorów, którzy mają ograniczone możliwości w poruszaniu się. 

CENA: 3 900 zł   -  kontakt: 500382131

                W naszej ofercie znajdują się również wózki inwalidzkie elektryczne renomowanych firm (Meyra - Ortopedia, Invacare, Otto Bock, Vermeiren, MDH):  wózek terenowy, wózek pokojowo-terenowy oraz pozostałe w atrakcyjnych cenach - realizujemy dofinansowanie PFRON. Pozostałą część możemy rozłożyć na korzystne raty - jeśli będzie taka potrzeba, ponieważ każda cena wózka jest ustalana indywidualnie.

Poniżej chcemy Państwu przedstawic kilka podstawowych modeli.

W każdej chwili możesz skontaktowac się z nami w celu umówienia indywidualnej prezentacji wózka.

             

 

Wózek inwalidzki elektryczny terenowo-pokojowy DE LUXE

Wózek DE LUXE, to doskonałe rozwiązanie dla osób niepełnosprawnych poruszających się zarówno w mieszkaniu jak i w terenie. Dodatkowy komfort, to elektrycznie sterowane podnóżki i oparcie.

 

 

Orientacyjna cena 18 000 zł 

 Kontakt: 500382131

 

 

HERO STAND UP Wózek inwalidzki elektryczny z pionizacjąHERO STAND UP Wózek inwalidzki elektryczny z pionizacją

Przeznaczony dla osób z ograniczoną mobilnością w domu. Zapewnia samodzielne poruszanie się oraz komfort siedzenia, a dzięki funkcji pionizacji pacjent może komfortowo byc w pozycji stojącej. Sterowanie przy pomocy dokładnego joysticka. Zapewnia on wysoki komfort jazdy w niepowtarzalnym stylu w każdych warunkach.

 

 

Orientacyjna cena 15000 zł 

 Kontakt: 500382131

Wózek inwalidzki elektryczny SCRUBBY dla dziecka

Wózek inwalidzki elektryczny SCRUBBY dla dziecka

Wózek SCRUBBY to model dedykowany dla dzieci. Posiada mniejsze wymiary fotela, poza tym posiada wszystkie cechu większego odpowiednika. Regulacja kąta oparcia i siedziska, regulowana głębokość siedziska oraz wysokość podnóżków pozwalają na dopasowanie wózka dla każdego dziecka

 

 

Orientacyjna cena 12 000 zł 

 Kontakt: 500382131

 

Wózek elektryczny z funkcją windy W1022 – LIFT (winda)

 

Wózek W1022 – LIFT to wersja połączona z windą, dzięki której można dostosować wysokość siedziska indywidualnie dla osoby niepełnosprawnej. Wózek doskonale się sprawdza w ciasnych pomieszczeniach, ale także w terenie.

 

Wózek elektryczny dla osób niepełnosprawnycy EASY, składany

Wózek elektryczny dla osób niepełnosprawnycy EASY, składany (rama krzyżakowa)

Wózek elektryczny EASY jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które często podróżują, ponieważ jest lekki i posiada ramę "krzyżakową”, dzięki czemu po złożeniu mieści się w bagażniku samochodu.

 

 

Orientacyjna cena 8 500 zł 

 Kontakt: 500382131

Wózek elektryczny inwalidzki LIMBER dla osób niepełnosprawnych

Wózek elektryczny inwalidzki LIMBER dla osób niepełnosprawnych - Lekki

Lekki wózek doskonale sprawdzający się w terenie jak i w mieszkaniu.

Posiada pełne oświetlenie, koła amortyzowanie, duże pneumatyczne koła.

 

 

Orientacyjna cena 9 500 zł 

 Kontakt: 500382131

Wózek inwalidzki elektryczny MODERNWózek inwalidzki elektryczny MODERN

Wózek Modern to połączenie cech wózka terenowego z pokojowym. Standardowo wyposażony w akumulatory o dużej pojemności oraz szeroki zakres regulacji zapewniając wygodną i bezpieczną pozycję użytkownikowi.

 

 

Orientacyjna cena 11 000 zł 

 Kontakt: 500382131

Wózek inwalidzki elektryczny INVACARE STORM 3

Wyśmienite połączenie wózka pokojowego i terenowego. Nieco agresywny wygląd podkreśla jego terenowy charakter, a doskonała zwrotność ułatwia poruszanie się w pomieszczeniach zamkniętych. Amortyzowana rama oraz wyprofilowany fotel wpływają na wysoki komfort jazdy.

 

Wózek inwalidzki elektryczny MISTRAL

Wózek Mistral daje użytkownikowi wiele innowacyjnych korzyści. Zwrotny, szybki, zgrabny, o uniwersalnym przeznaczeniu – świetnie nadaje się do pomieszczeń zamkniętych oraz na zewnątrz.