Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych , sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, podnośniki dla osób niepełnosprawnych.

Prowadzimy usługi wynajmu m.in. łóżek rehabilitacyjnych dla osób niepełnosprawnych.

 

Łóżko rehabilitacyjne 3 funkcyjne sterowane pilotem.

Spełniają wymagania i potrzeby zarówno osób chorych jak i opiekunów. Posiada wysięgnik trójkąt i regulowane barierki

Działamy na terenie: małopolski.

Transport i montaż do uzgodnienia

 

Kontakt: 510445760

 

Łóżka rehabilitacyjne elektryczne – cena pytaj 510445760.

Materac w pokrowcu nieprzemakalnym – 90 zł/mies.

Podnośniki pacjenta – 90 zł/mies.

 

 

NIE POBIERAMY KAUCJI

 

 

Nasz sprzęt jest w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym.

 

Często bywa, że potrzebujemy sprzętu rehabilitacyjnego, który jest drogi i nie wiemy na jaki okres będzie potrzeby, dlatego dobrym rozwiązaniem są wypożyczalnie sprzętu medycznego, które dysponują takim sprzętem i można wynająć oraz zwrócić w dowolnym momencie. W naszej wypożyczalni  łóżek rehabilitacyjnych można wynająć sprzęt rehabilitacyjny np. podnośniki dla osób niepełnosprawnych. Każdy może skorzystać z naszej oferty, zarówno klienci indywidualni, jak i szpitale czy domy pomocy.

 

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych i sprzetu medycznego

powstała z myślą o osobach preferujących wynajem. Często sprzęt medyczny potrzebny jest tylko na określony czas, dlatego skorzystanie z usług wypożyczalni rehabilitacyjnej jest doskonałą alternatywą dla pacjentów oraz rodziny seniora, gdyż nie muszą kupować nowego drogiego sprzętu tylko go wypożyczyć.

 

Realizujemy usługi wynajmu m.in. łóżek szpitalnych dla seniorów, którzy muszą ze względu na stan zdrowia przebywać ciągle w łóżku np. w domu. Łóżka sterujemy za pomocą pilota. Sterowanie łóżkiem jest bez problemowe i może to robić pacjent jak i asystent. Warto dodać, że łóżka medyczne posiadają opcję regulacji wysokości, co jest dużym plusem, gdyż opiekun może sprawować opiekę w komfortowej dla siebie pozycji ciała.

 

Dodatkowo łóżka rehabilitacyjne elektryczne posiadają barierki boczne zapobiegające przed wypadnięciem pacjenta z łóżka. Posiadają również wysięgnik z uchwytem. W łatwy sposób dopasowujemy elektrycznie część podudzia, tułowia i głowy. Niewątpliwie łóżka szpitalne spełniają oczekiwania i potrzeby zarówno chorych jak i asystentów tych osób.